Expresní knihárna, šité vazby knih V4 a V8
Expresní knihárna, šité vazby knih V4 a V8
  • Česky
  • Deutsch
úvod / Poptávka ceny knižní vazby

Poptávka – vazba knih

Služby EXPRESNÍ KNIHÁRNY jsou primárně určeny polygrafickým subjektům, obeznámených se základní problematikou tisku a produkce knih, používaných materiálů, postupů, typů běžně vyráběné knižní vazby, atd. Tyto služby poskytujeme formou kooperace, v krátkých dodacích lhůtách, s minimální makulaturou při zhotovení knižního bloku a ve vysoké kvalitě.

Nabízíme zhotovení knižní vazby V2, V4, V7 a V8. U šitých vazeb knih, díky několika typům šicích linek umíme knihy svázat jak pro ofsetové tiskárny, tak pro digitální reprocentra, tiskárny a copyshopy. V případě zájmu jsme schopni nabídnout i vlastní tiskové technologie, laminaci a další služby.

Cena vazby knih, zadání kalkulace

Prosím, specifikujte co nejpodrobněji Váš požadavek na kooperaci vazby knih z Vašich tiskových podkladů v následujícím formuláři. Uveďte na sebe také základní kontakty pro eventuální doladění nejasností zadání knižní vazby telefonicky nebo e-mailem.

Co neumíme:

Neposkytujeme služby ručních knihařů. Například svázání již vydaných časopisů, nebo vázání diplomových prací v počtu 2 ks z vytištěných listů atd.
Jsme průmyslová knihárna s automatickou nebo poloautomatickou výrobou nových knih ze složek nebo z volných tiskových archů. Pro kusové vazby prosím vyhledejte ručního knihaře z Vašeho nejbližšího okolí. Pokud takového vyhledáte a budete s jeho prací spokojení, rádi zde na něho zveřejníme kontakt.


Cena knižní vazby (minimální množství pro poptávku – vazba V2 od 5 ks, šité vazby V4 a V8 od 10 ks):